листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Izvestuvanje za promena na sopstvenost na akcii


Izvestuvanje za promena na sopstvenos na akcii.docx

Објавено на: 19.10.2020 08:28:17
Документ БР.: DOC_10191-611/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации