листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Милслење од страна на УО за понудата за превземање на целното друштво од страна на ГИМ АД Скопје


мислење УО.pdf

Објавено на: 21.10.2020 14:10:22
Документ БР.: DOC_10191-612/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации