листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

ПИ Витаминка АД Прилеп објавува информација за откуп на сопствени акции.


Izvestuvanje za otkup na sopstveni akcii 21.10.2020.docx

Објавено на: 21.10.2020 14:30:23
Документ БР.: DOC_12291-29/2020
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции