листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение на Билансот на Успех за период 01.01-30.09.2020 год.


Образложение кон Билансот на Успех за период од 01.01.-30.09.2019 год..doc

Објавено на: 22.10.2020 08:21:33
Документ БР.: DOC_10191-613/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации