листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Bilans na uspeh za Sileks Ad za period od 01.01.2020 do 30.09.2020.


01.01-30.09.2020 - СИЛЕКС АД неконсолидирано.xls

Објавено на: 26.10.2020 14:14:50
Документ БР.: DOC_12298-9/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.