листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01.2020-30.09.2020.


АГРОМЕХАНИКА 01.01-30.09.2020-готов.xls

Објавено на: 26.10.2020 15:16:33
Документ БР.: DOC_12298-11/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.