листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ ЗА РЕЗУЛТАТИТЕ ОД РАБОТЕЊЕТО ЗА ПЕРИОД ОД 01.01.2020 ДО 30.09.2020


Obrazlozenie od rezultatite od rabotenjeto od 01.01.2020 do 30.09.2020.docx

Објавено на: 27.10.2020 08:24:32
Документ БР.: DOC_10191-616/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации