листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Консолидиран неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.2020


Консолидација берза 30.09.2020.xlsx

Објавено на: 27.10.2020 08:37:12
Документ БР.: DOC_12298-14/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.