листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение на резултатите за период 01.01.-30.09.2020


Образложение за остварените резултати 30 09 2020.docx

Објавено на: 28.10.2020 14:10:26
Документ БР.: DOC_10191-625/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации