листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Онраложение на остварени резултати за период од  01.01 30.09.2020 година


образложение на остварени резултати за период од 01.01 - 30.09. 2020.docx

Објавено на: 28.10.2020 15:17:46
Документ БР.: DOC_10191-629/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации