листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образожение кон резултатот од работењето во периодот од 1.01. д 30.09.2020 година


obrazl. 30.09.2020g.docx

Објавено на: 29.10.2020 09:02:49
Документ БР.: DOC_10191-632/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации