листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување за објава на неревидирани финансиски извештаи од Витаминка АД Прилеп


Izvestuvanje za objava na nerevidirani poedinecni finansiski izvestai za 01.01-30.09.2020.docx

Објавено на: 29.10.2020 15:01:51
Документ БР.: DOC_10191-639/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации