листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи трет квартал 2020


Банки квартални извештаи К32020 Охридска банка дефф.xls

Објавено на: 29.10.2020 15:24:50
Документ БР.: DOC_12298-53/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.