листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех од работењето на РЖ Институт АД -Скопје за период од 01.01.2020-30.09.2020


09.2020 Institut berza природа на трошоци.xlsx

Објавено на: 30.10.2020 08:05:39
Документ БР.: DOC_12298-55/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.