листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран неконсолидиран Биланс на успех Јануари - Септември 2020


Неревидиран неконсолидиран Биланс на успех Јануари - Септември 2020.xlsx

Објавено на: 30.10.2020 09:00:40
Документ БР.: DOC_12298-58/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.