листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

БИМ а.д. Свети Николе го објавува Неревидираниот биланс на успех за периодот од 01.01. - 30.09.2020 година


30.09.2020 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци(1).xls

Објавено на: 30.10.2020 14:10:47
Документ БР.: DOC_12298-65/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.