листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

БИМ а.д. Свети Николе го објавува Образложението за остварените резултати за периодот од 01.01. - 30.09.2020 година


Obrazlozenie na bilansot na uspeh 30.09.2020.docx

Објавено на: 30.10.2020 14:10:47
Документ БР.: DOC_10191-655/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации