листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Биланс на успех за период 01.01-30.09.2020г.


Неревидиран Биланс на успех 01.01-30.09.2020 година.xls

Објавено на: 30.10.2020 14:10:47
Документ БР.: DOC_12298-66/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.