листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон Билансот на успех за период 01.01.-30.09.2020


Образложение кон Билансот на успех 01.01-30.09.2020 година.pdf

Објавено на: 30.10.2020 14:10:47
Документ БР.: DOC_10191-656/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации