листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

НЛБ Банка АД Скопје известува дека неревидираните (неконсолидирани) Биланс на успех, Биланс на состојба и Извештајот за паричниот тек за периодот 01.01-30.09.2020 година, како и Коментарот на неревидираниот (неконсолидиран) Биланс на успех и Биланс на состојба ќе бидат објавени на СЕИ Нет на 06.11.2020 година после 15:00 часот.

Објавено на: 30.10.2020 15:03:01
Документ БР.: DOC_10191-660/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации