листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Централна кооперативна банка АД Скопје објавува Образложение кон остварениот финансиски резултат за период од 1.1.-30.9.2020 година


Коментар на неревидиран Биланс на успех и Биланс на состојба - 30 09 2020.doc

Објавено на: 30.10.2020 14:23:33
Документ БР.: DOC_10191-659/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации