листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон Билансот на успех 01.01-30.09.2020 година


Образложение кон финансиските извештаи 01.01-30.09.2020 година.docx

Објавено на: 30.10.2020 15:30:48
Документ БР.: DOC_10191-661/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации