листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за остварениот неконсолидиран резултат Јануари-Септември 2020

Цементарница УСЈЕ АД Скопје


Образложение за остварениот неконсолидиран резултат УСЈЕ_Јануари-Септември 2020.doc

Објавено на: 30.10.2020 15:51:11
Документ БР.: DOC_10191-666/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации