листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

БУ 01,01,-30,09,

 


9 Мес. извест.2020- природа на трошоци.xls

Објавено на: 02.11.2020 08:36:34
Документ БР.: DOC_12298-77/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.