листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение на остварениот финансиски резултат на Стопанска банка а.д. Битола за периодот 1.1.-30.9.2020 година.

 


Образложение на остварениот финансиски резултат за период 1.1. - 30.9.2020 година.pdf

Објавено на: 02.11.2020 09:05:41
Документ БР.: DOC_10191-668/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации