листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Биланс на успех


30.09 zk pelagonija za berza (1).xlsx

Објавено на: 02.11.2020 09:34:20
Документ БР.: DOC_12298-80/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.