листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Биланс на успех 01,01,-30,09,2020


Мес извештај за берза - природа на трошоци-01-09-20 РЖ ИТШ.xls

Објавено на: 02.11.2020 09:33:58
Документ БР.: DOC_12298-79/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.