листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Javen Povik za Sobranie na Akcioneri


Javen povik 02.12.2020.doc

Објавено на: 02.11.2020 09:47:49
Документ БР.: DOC_10109-140/2020
Урнек: Јавен повик за собрание