листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Македонски Телеком АД Скопје го објавува oбразложението за работењето за периодот јануари - септември 2020 година.


Obrazlozenie za rabotenjeto na Makedonski Telekom_ Jan - Sep 2020_F3.pdf

Објавено на: 02.11.2020 09:57:03
Документ БР.: DOC_10191-670/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации