листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог - одлуки за Собрание на акционери


odluka za izbor na clen na NO za dekemvri 2020.doc
odluka so zainteresirana strana fructal 2020.docx

Објавено на: 02.11.2020 09:47:52
Документ БР.: DOC_13285-190/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери