листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех за период 01.01-30.09/2020


9 2020- трговски друштва - функција на трошоци (2).xls

Објавено на: 02.11.2020 14:10:19
Документ БР.: DOC_12298-82/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.