листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

образложение кон финансиски извештај


образложение кон биланс на успех 01.01-30.09.2020.docx

Објавено на: 02.11.2020 14:10:19
Документ БР.: DOC_10191-671/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации