листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за финансиските резултати на УНИБанка АД Скопје 01.01-30.09.2020г.


Образложение за финансиските резултати на УНИБанка 01 01-30.09. 2020.docx

Објавено на: 02.11.2020 14:12:45
Документ БР.: DOC_10191-676/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации