листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

 

Комерцијална банка АД Скопје известува дека г-н Горан Антевски, член на Надзорниот одбор, се стекна со 500 обични акции издадени од Комерцијална банка АД Скопје.

 

Објавено на: 02.11.2020 14:19:55
Документ БР.: DOC_10191-677/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации