листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Поединечен неревидиран Биланс на успех - 01.01.2020 - 30.09.2020


9M поединечен 01.01.2020-30.09.2020.xls

Објавено на: 02.11.2020 14:30:21
Документ БР.: DOC_12298-91/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.