листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАН,НЕКОНСОЛИДИРАН  БИЛАНС НА УСПЕХ 01.01.-30.09.2020


ГД Тиквеш Кавадарци 01.01.-30.09.2020.xlsx

Објавено на: 02.11.2020 14:48:14
Документ БР.: DOC_12298-93/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.