листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН БИЛАНСОТ НА УСПЕХ 01.09.2020-30.09.2020


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН БИЛАНСОТ НА УСПЕХ 01.01.2020- 31.09.2020.docx

Објавено на: 02.11.2020 14:48:17
Документ БР.: DOC_10191-680/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации