листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОКТА АД - Скопје објавува:


Соопштение за третиот квартал од 2020 година.pdf

Објавено на: 02.11.2020 15:10:15
Документ БР.: DOC_10191-682/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации