листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАН БИЛАНС НА УСПЕХ ЗА ПЕРИОД 01.01.-30.09.2020 ГОД.


9 -месечно известување 2020.xls

Објавено на: 02.11.2020 15:10:48
Документ БР.: DOC_12298-96/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.