листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН НЕРЕВИДИРАНИОТ КОНСОЛИДИРАН ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАЈ ЗА ПЕРИОД 01.01.-30.09.2020 ГОД.


Образложение 01.01-30.09.2020 Makospedkon.doc

Објавено на: 02.11.2020 15:11:26
Документ БР.: DOC_10191-684/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации