листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАН КОНСОЛИДИРАН БИЛАН НА УСПЕХ ЗА ПЕРИОД 01.01.-30.09.2020 ГОД.


9 -месечно известување 2020 kon1.xls

Објавено на: 02.11.2020 15:11:24
Документ БР.: DOC_12298-97/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.