листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за период од 01.01.2020г.до30.09.2020г.


BU 01.01-30.09.20g.berza.xlsx

Објавено на: 03.11.2020 14:09:43
Документ БР.: DOC_12298-105/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.