листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

аНеревидирани финансиски извештаи за период од 01.01.2020г.до30.09.2020г.


Obrazlozenie 30.09.20.doc

Објавено на: 03.11.2020 14:09:49
Документ БР.: DOC_10191-690/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации