листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Измени во органи на управување на Аутомакедонија АД Скопје


Измени во органи на управување АМ АД - 11.2020.pdf

Објавено на: 03.11.2020 14:17:58
Документ БР.: DOC_12285-48/2020
Урнек: Измени во органи на управување