листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01.-30.09.2020


9-2020 месесечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xls

Објавено на: 03.11.2020 15:08:58
Документ БР.: DOC_12298-106/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.