листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех за периодот 01.01.-30.09.2020 


ADG Trudbenik 30.09.2020.xlsx

Објавено на: 04.11.2020 14:10:46
Документ БР.: DOC_12298-109/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.