листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Мислење од Овластен ревизор за Зделка со заинтересирани страни


Izvestaj za angazman _revizorski izvestaj.pdf

Објавено на: 06.11.2020 09:17:15
Документ БР.: DOC_13285-191/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери