листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Коментар на (неревидирани) неконсолидирани финансиски извештаи за период од 01.01.-30.09.2020 година


Анализа на финансиските резултати НЛБ Банка АД Скопје 01.01.-30.09.2020.pdf

Објавено на: 06.11.2020 15:33:05
Документ БР.: DOC_10191-693/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации