листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Назначување на лице за контакт со инвеститори


Odluka.pdf

Објавено на: 10.11.2020 15:02:02
Документ БР.: DOC_10191-697/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации