листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран Биланс на успех 01.01-30.09.2020 година


Неревидиран консолидиран Биланс на успех 01.01-30.09.2020 година.xls

Објавено на: 13.11.2020 15:30:26
Документ БР.: DOC_12298-116/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.